مدیر تیم‌ ‌ملی امید ایران گفت: با بدشانسی از زدن گل سوم به چین بازماندیم.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۲:۱۶ کد خبر : 11253

حمید استیلی، مدیر تیم ملی امید ایران درباره وضعیت تیم ملی امید بعد از اعزام به اندونزی عنوان کرد: پس از انجام دیدار مقابل چین، یک سفر طولانی مدت زمینی را سپری کردیم و در نهایت با گذشت حدود ۱۳ ساعت به جاکارتا رسیدیم. خوشبختانه تیم شرایط خوبی دارد و بازیکنان برای برگزاری دیدار نخست با عربستان لحظه شماری می‌کنند. مهدی امینی هم که در بازی چین آسیب دید و به بیمارستان انتقال یافت، در حال حاضر شرایط خوبی دارد و بدون مشکل در خدمت تیم خواهد بود.

او درباره دیدار با تیم المپیک چین گفت: به طور کلی مسابقات تدارکاتی که پشت سرگذاشتیم کمک بسیار زیادی به ما کرد.هم بازی‌هایی که در تهران داشتیم، هم مسابقات با عراق و هم دیدار با چین دقیقا در مسیر اهداف کادر فنی انجام گرفت و درس‌های زیادی برای تیم به همراه داشت. من پس از بازی با چین هم با بازیکنان صحبت کردم و گفتم که می‌بایست از لحظه به لحظه بازی‌های تدارکاتی درس بگیریم و دیگر در میدان رسمی فرصت اشتباه نداریم.

مدیر تیم‌ ‌ملی امید ایران، بیان‌ کرد: ‌دقیقه به دقیقه بازی با چین، برای تیم ما شرایط بازی‌های رسمی را تداعی کرد. در این دیدار، در لحظات نخست گل خوردیم و کمی غافلگیر شدیم. در ادامه مالکیت توپ و میدان در اختیار تیم ایران بود اما چین دو بار دیگر به گل رسید. با این وجود در نیمه نخست یک گل زدیم اما در نیمه دوم به صورت کلی بازیکنان عملکرد بسیار بهتری داشتند و یک گل دیگر هم به ثمر رساندیم. ضمن این که دوبار توپ به تیر دروازه چین اصابت کرد و با بدشانسی از زدن گل تساوی باز ماندیم.

وی ادامه‌ داد: چینی‌ها برای این بازی خیلی برنامه‌ریزی کرده بودند و با تبلیغات زیاد، تماشاگر خوبی را به ورزشگاه آورده بودند. در مجموع این مسابقه بر مبنای اهداف کادر فنی به بهترین شکل به تیم کمک کرد و ارزیابی از این دیدار مثبت است.

استیلی درباره شناخت کادر فنی تیم‌ ‌ملی امید ایران از تیم عربستان، گفت‌: به هر حال هر تیمی برای حضور در بازی‌های آسیایی، قطعا با تدابیر خاصی پای به میدان می‌گذارد. همان طور که تیم ما هم به شکلی بازی‌های تدارکاتی‌اش را برگزار کرد که حریفان ویژگی‌هایش را نتوانند مورد ارزیابی دقیق قرار بدهند که بعدا در این باره توضیحات بیش‌تری می‌دهم. با این وجود، سه بازی تدارکاتی از عربستان به دست کادر فنی رسیده و سعی می‌کنیم  تا زمان برگزاری دیدار با این تیم، فیلم مسابقات دیگری را هم از این تیم به دست بیاوریم.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار