شهردار منطقه شش در جلسه شورای معاونین منطقه با بیان اینکه نهایت کار و فعالیت ما در شهرداری باید کسب رضایت شهروندان باشد گفت: اگر سرانه های اجتماعی و فرهنگی منطقه را افزایش دهیم اما این سرانه ها منجر به رضایتمندی شهروندان نشود دستاوری برای مدیریت شهری به حساب نخواهد آمد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۳:۲۷ کد خبر : 11017

به گزارش راه مردم، محمدرضا دهداری پور با بیان اینکه کار و فعالیت در دستگاه های خدمت رسان همچون شهرداری در کنار ماحصل مادی که برای فرد دارد دستاوردهای معنوی نیز به همراه دارد گفت: ارائه خدمات صادقانه دستاورد معنوی فعالیت در دستگاه های خدمت رسان است که کار را برای انسان لذت بخش می کند.

دهداری پور با بیان اینکه تمام زندگی و معیشت ما به عنوان مسئولین شهری از شهروندانی است که به ما مراجعه می کنند بنابراین باید واقعا اعتقادداشته باشیم ارباب رجوع، ارباب ماست.

شهردار منطقه شش ضمن تاکید بر محور بودن راستی در فضای کار مدیریت شهری ادامه داد: اگر ما حواسمان به اطراف و پیرامون مان نباشد شهروندان رضایتی از انجام فعالیت های ما نخواهند داشت.

دهداری پور تصریح کرد: تلاش ما باید بالا بردن سطح اعتماد شهروندان بر اساس تدابیر شهردار تهران باشد و این مهم با تعامل روزافزون با دستگاه های دیگر و خدمت صادقانه و عالمانه محقق می شود.

شهردار منطقه شش در بخش دیگری از صحبت های خود با بیان اینکه تغییر و نو شدن یک سنت الهی است که در طبیعت و تمام ابعاد زندگی ساری و جاری است گفت: فکر و اندیشه نو می تواند کیفیت خدمات به مردم را ارتقا دهد.

دهداری پور با تقدیر از زحمات آقایان فرجی و حسینی نژاد در شهرداری منطقه شش گفت: در سوابق و خدمات آقایان غمخوار و صبورایی ویژگی هایی همچون اخلاق مداری، پاکدستی، اندیشه پویا و تجربه بالا مشهود است و امیدواریم در فضایی سرشار از امید و پویایی تلاش کنیم تا شاخص های رضایت مردمی در تمام ابعاد فعالیت مدیریت شهری افزایش یابد.

در روز گذشته شهردار منطقه شش طی احکامی مشاور و مدیر دفتر شهردار منطقه، معاون فنی و عمران منطقه و رییس اداره بازرسی و نظارت فنی معاونت شهرسازی منطقه را منصوب کرد.

بر این اساس حسین صبورایی که پیش از این در سمت مدیر دفتر حوزه شهردار منطقه ۲۲ فعالیت می کرد جایگزین سعید حاجی فرجی در سمت مشاور و مدیر حوزه دفتر شهردار منطقه ۶ شد.

سید مجید غمخوار از معاونین با سابقه حوزه عمران شهرداری تهران نیز جایگزین سید رامین حسینی نژاد در معاونت فنی و عمران شهرداری منطقه شش شد.

همچنین در تغییر دیگری مریم زینلی  که پیش از این سرپرستی اداره بازرسی و نظارت فنی معاونت شهرسازی منطقه شش را بر عهده داشت جای خود را به امیر اکرمی پور از مدیران جوان شهرداری تهران داد.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار