اعضای تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان در روزهای پایانی تمرینات خود برای حضور در بازی های آسیایی جاکارتا صبح امروز یک تمرین کشتی مسابقه ای مشترک را با کشتی گیران تیم های امیدو و جوانان در خانه کشتی عبداله موحد برگزار کردند.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۳:۲۰ کد خبر : 10985

در آستانه اعزام به بازی های آسیایی جاکارتا

آزادکاران تمرین کشتی مسابقه ای برگزارکردند
به گزارش راه مردم به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، آزادکاران که مرحله پایانی اردوی خود را از روز ۱۰ مردادماه در خانه کشتی تهران آغاز کرده اند، تا زمان اعزام به بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا تمرینات متنوعی را زیر نظر کادر فنی برگزار می کنند.
به همین منظور صبح امروز تمرین کشتی با حضور کشتی گیران اعزامی به رقابت های آسیایی، کشتی گیران تیم امید و تیم جوانان در حال برگزاری است.
این دوره از بازی های آسیایی با تصمیم شورای المپیک آسیا نسبت به دوره گذشته یک وزن در هر رشته کم شده است و کشتی آزاد و فرنگی در شش وزن برگزار می شود.
اعضای تیم ملی کشتی آزاد رقابت های خود در بازی های آسیایی را روزهای ۲۸ و ۲۹ مردادماه برگزار می کنند و ترکیب تیم اعزامی کشورمان به این مسابقات به شرح زیر است:
۵۷کیلوگرم:رضا اطری یا مهران رضازاده
۶۵کیلوگرم :مهران نصیری
۷۴کیلوگرم :مصطفی حسین خانی
۸۶کیلوگرم :حسن یزدانی
۹۷کیلیوگرم :علیرضا کریمی
۱۲۵کیلوگرم:پرویز هادی

برنامه رقابت های بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا به شرح زیر است:

این مسابقات روزهای ۲۸ تا ۳۱ مردادماه برگزار می شود که مسابقات اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۴، ۸۶ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد روز ۲۸ مرداد و رقابت های وزن ۱۲۵ کیلوگرم روز ۲۹ مردادماه انجام خواهد شد.

رقابت های کشتی فرنگی نیز با مسابقات اوزان ۶۰ و ۶۷ کیلوگرم در روز ۳۰ مردادماه آغاز می شود و مسابقات اوزان ۷۷، ۸۷، ۹۷ و ۱۳۰ کیلوگرم نیز روز ۳۱ مردادماه برگزار خواهد شد.

این مسابقات از ساعت ۱۳ تا ۱۷ و ۱۹ تا ۲۱ به وقت محلی در سالن مرکزی جاکارتا بر روی ۲ تشک برگزار خواهد شد و فاصله سالن تا دهکده بازی ها ۱۵ کیلومتر است.

مراسم وزن کشی این مسابقات ساعت ۹ تا ۱۰:۳۰ صبح به وقت محلی در روز مسابقات و مراسم قرعه کشی ساعت ۱۱ تا ۱۲ صبح به وقت محلی روز قبل از مسابقات انجام خواهد شد.

اختلاف ساعت تهران با جاکارتا ۳ ساعت و ۳۰ دقیقه است به طوری که ساعت ۱۳ به وقت جاکارتا ۹:۳۰ به وقت تهران است.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار