عضو هیات مدیره در بازدید از شعب استان البرز و برگزاری نشست هم اندیشی با کارکنان شعب و دوایر ستادی بیان داشت: این بانک متعلق به مردم است و باید برای رفع نیازهای آنان تلاش کند.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۶:۳۱ کد خبر : 10940

در بازدید عضو هیات مدیره مطرح شد:

به گزارش راه مردم به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، حسن تلیکانی در این نشست گفت: فعالیت ما در این بانک بر مبنای بانکداری اسلامی در بستر قرض الحسنه و توجه به اجرای دقیق بانکداری خرد است، بنابرین تمامی همکاران باید در رفع نیازهای مالی افراد دارای شرایط اهتمام داشته باشند.

نجدی، مدیر امور استان ها نیز تلاش همکاران برای تحقق اهداف و برنامه های ترسیمی بانک را خواستار شد و گفت: کارکنان استان البرز باید با جدیت هرچه بیشتر به دنبال افزایش سهم بانک از بازارهای هدف باشند.

در ادامه، انصاری جعفری، رییس اداره کل فن آوری اطلاعات و ارتباطات هم گفت: در یکسال گذشته اقدامات شایسته ای در بخش انفورماتیک بانک صورت گرفته است و لازم است تا محصولات و خدمات الکترونیک جدید بانک به مشتریان معرفی شود.

در این بازدید ها، دهقان نیری مدیرشعب استان البرز نیز گزارشی از عملکرد شعب این استان در حوزه های مختلف بانکی به ویژه منابع، مصارف و پیگیری وصول مطالبات ارائه کرد.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار