جلسه سندیکای بیمه‌گران استان یزد روز دوشنبه ۹۷/۵/۱ به میزبانی بیمه سرمد در محل هتل ارگ این استان برگزار شد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۰۸:۱۸ کد خبر : 10872
سرپرست مدیریت شعبه یزد در این جلسه، ضمن خوشامدگویی به مدیران شرکت‌های بیمه‌ای استان، رسالت و هدف اصلی صنعت بیمه در ارتقای سطح فرهنگ بیمه را مورد تاکید قرار داد و گفت: بی تردید آگاهی از مزایای استفاده از خدمات بیمه‌ای در میان اقشار مختلف جامعه، نگاه مثبتی را نسبت به شرکت‌های بیمه‌ای در آنها ایجاد خواهد کرد و در دراز مدت توسعه این صنعت را به دنبال خواهد داشت.
محمود خدامرادی، رقابت‌های ناسالم و غیرحرفه‌ای و نرخ‌شکنی‌های احتمالی توسط برخی از شرکت‌ها را دلیل ایجاد نگاه منفی در میان بیمه‌گذاران دانست و افزود: این اقدامات ناصحیح، اعتماد عمومی نسبت به این صنعت را تا حد قابل ملاحظه‌ای کاهش خواهد داد.
در ادامه این نشست، رییس سندیکای استان یزد نیز ضمن قدردانی از بیمه سرمد برای برگزاری این مراسم، به بررسی وضعیت فعلی صنعت بیمه و جایگاه استان یزد در مقایسه با سایر استان‌ها با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود استان پرداخت.

در این جلسه، مباحثی چون نحوه انعقاد قراردادهای درمانی با بیمارستان‌های دولتی و ایجاد رویه‌ای مناسب در این خصوص، چگونگی رسیدگی به پرونده‌های مطروحه در دادگاه‌ها علیه شرکت‌های بیمه‌ای و لزوم تخصیص مکانی به منظور استقرار نمایندگان حقوقی و کارشناسان بیمه در دادگستری استان مورد بررسی قرار گرفت و حاضرین جلسه در خصوص مباحث مطروحه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار