عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیر عامل راه آهن با تاکید بر ضروت همدلی و وحدت میان کارکنان راه آهن گفت: گفتگو و تبادل نظر لازمه شناسایی مشکلات است و این تبادل نظر باید به شکل هدفمند صورت گیرد.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۳:۵۸ کد خبر : 10844

حسین عاشوری در نشست صمیمی با فرماندهان و اعضای شورای مرکز و پایگاه های تابعه ستادی بسیج راه آهن، با اشاره به اینکه کارکنان بسیجی راه آهن، علاوه بر نقش آفرینی در حوزه های مختلف سازمانی، مسئولیت مضاعف بسیجی بودن را نیز دارند، افزود: این جلسه با هدف گفتگو برای بررسی مسائل و مشکلات جاری راه آهن و ارائه راهکارها ی پیشنهادی، برگزار شده است.
وی با یادآوری فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر قرار داشتن کشور در جنگ اقتصادی و نامگذاری های اقتصادی برای سالهای اخیر و آینده نگری ایشان دراین باره، ادامه داد: تلاش دشمن برای ضربه به اقتصاد کشور، فشار به جامعه و از هم پاشی نظام است و همه وظیفه داریم با توطئه دشمن مقابله کنیم.
قائم مقام مدیرعامل راه آهن تشریح کرد: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری همه مسئولین و کسانی که خود را در مقابل جامعه مسئول می دانند باید راه های مقابله با جنگ اقتصادی را فرا گیرند.
عاشوری با تاکید بر اینکه در حوزه مدیران به روحیات افرادی چون شهید همت، باکری و نوری احتیاج داریم تا خالصانه به جنگ اقتصادی با دشمن برویم، گفت: همدلی و وحدت میان کارکنان و مدیران راه آهن، ضروری و گفتگو و تبادل نظر، لازمه شناسایی مشکلات است و این تبادل نظر باید به شکل هدفمند صورت گیرد.
وی همچنین با اشاره به تلاشهای مدیرعامل و هیأت مدیره این شرکت برای بهبود وضعیت معیشتی و دغدغه های کارکنان طی چند سال اخیر ، خواستارارائه پیشنهادات کارکنان برای بهبود شرایط راه آهن با افزایش درآمدها و کاهش هزینه ها شد.
عضو هیات مدیره راه آهن افزود: کسی که برچسب بسیجی را دارد باید در منش و رفتار خود فرهنگ بسیجی را نشان دهد و در همه ابعاد، الگو و به دنبال راهکار و حل مسائل و مشکلات باشد.
از سوی دیگر سرهنگ داود عباس زاده مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران و فرمانده مرکز مقاومت بسیج راه آهن در این جلسه گفت: همه باید دست به دست هم داده تا نظام را فعال و کارآمد نشان دهیم و نقش بسیج در این زمان بیشتر مشخص می‌شود.
عباس زاده با تاکید بر اینکه بسیج پرچمدار همه حرکت های مثبت در کشور است، یادآور شد: منظور از بسیج، فرهنگ و دیدگاه بسیجی است و اگر این فرهنگ در تمام زمینه ها دنبال نشود مرگ بر آمریکا معنا ندارد و شعاری بیش نیست.

مشاور مدیرعامل با بیان اینکه عملکرد بسیج در دفاع مقدس سرآمد بوده اظهار امیدواری کرد: روحیه بسیجی برای پیشبرد امور کشور همچنان به کار گرفته شود.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار