تمام تلاشم در منطقه شش خدمت رسانی به شهروندان بود

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۴:۰۴ کد خبر : 10731

به گزارش راه مردم، به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۶، عظیم بابایی، شهردار سابق منطقه شش با بیان اینکه در شهرداری تهران توفیق خدمت در منطقه ۱۷ به عنوان دارالشهدا تهران، منطقه ۲۰ به عنوان قبله تهران و منطقه شش به عنوان قلب فرهنگی تهران را داشته ام ادامه داد: طی تمام سال های خدمت، به دنبال مردم داری و جلب رضایت مردم بوده ام. بابایی با بیان اینکه منطقه ۶ به عنوان منطقه فرهنگی پایتخت شناخته شده و اکثر مراکز علمی اداری تجاری، خدماتی و درمانی در این منطقه قرار دارد گفت: با توجه به اختیاراتی که شهرداری ها دارند تامین رضایت مردم حرف اصلی را می زند. بابایی با بیان اینکه شهروندان منطقه شش افرادی فرهیخته، همراه و مسئولیت پذیر هستند گفت: تمام تلاشم در منطقه خدمت رسانی به شهروندان بوده و طی این سال ها زیرساخت های خوبی در قلب پایتخت ایجاد شده است. او با بیان اینکه چهار سال و نه ماه در منطقه شش خدمت رسان مردم بودم گفت: پیش از این سرای محله و مجموعه آبی در منطقه وجود نداشت که هم اکنون مجموعه های آبی و سرای محلات و مجموعه شهردخت راه اندازی شده و در حال خدمت رسانی به شهروندان است و توسعه زیرساخت های فرهنگی همواره مورد توجه بوده است. بابایی با بیان اینکه ارتباط خوبی با مراکز علمی و آموزشی و دانشگاه های سطح منطقه نیز وجود دارد تصریح کرد: طی این سالها توجه ویژه ای نیز به قشرهای مستضعف جامعه داشتیم. آیین تکریم و معارفه شهردار منطقه شش برگزار شداو با بیان اینکه امیدوارم تلاش های خالصانه ما در منطقه شش مورد رضایت خداوند باشد گفت: به عنوان یک خدمت رسان طی چهل ساله گذشته با جناح های مختلف سیاسی همکاری داشته ام و هرجا کمکی از دستم بر بیاید خدمت رسان مردم خواهم بود.

منطقه شش رتبه خوبی را در مناطق ۲۲ گانه دارا بوده است

حسن رباطی، معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران نیز در آیین تکریم و معارفه شهردار منطقه شش گفت: آقای بابایی همواره جزو شهرداران خوب تهران بوده و منطقه شش رتبه خوبی را در مناطق ۲۲ گانه دارا بوده است و از جمله عملکردهای مثبت آقای بابایی مدیریت آتش سوزی ساختمان وزارت نیرو بود تا پلاسکو دومی را شاهد نباشیم. معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران با بیان اینکه شعار شهردار تهران شهر زیست پذیر و شهروند مشارکت پذیر است ادامه داد: جلب رضایت و مشارکت شهروندان باید در راس برنامه های شهردار جدید منطقه باشد. او با بیان اینکه دکتر دهداری پور از نیروهای متخصص و جوانی هستند که سابقه فعالیت در شهرداری های مختلف را داشته اند گفت: بحث نگداشت شهر و جذب منابع جدید درآمدی در منطقه شش حائز اهمیت است.

اصالت شهرداری به شهروندانش است

سید علی اسماعیلی فرد، مدیرکل دفتر شهردارتهران نیز با بیان اینکه آقای بابایی و آقای دهداری پور از مدیران خدمتگزار کشور هستند گفت: با توجه به قانون جدید مجلس سقف فعالیت آقای بابایی در نهادهای عمومی تمام شده و بر همین اساس از شهرداری منطقه شش جدا شده و مدیر خدمت رسان دیگری که تجارب خوبی در عرصه مدیریت شهری دارند جایگزین ایشان می شوند. او با بیان اینکه مدیریت شهری مبتنی است به شهر و شهرداری و به شهروند و شهروند مداری ادامه داد: شهرداری اصالتش به شهروندانی است که در آن شهر زندگی می کنند. اسماعیلی فرد با بیان اینکه شعار شهر زیست پذیر و شهروند مشارکت پذیر یک شعار استراتژیک و راهبردی است ادامه داد: با همین رویکرد شهروند مداری باید شاخص های خدمت رسانی در شهر بالا رود. او با بیان اینکه منطقه شش تابلو کلانشهر تهران است ادامه داد: با توجه به استقرار مراکز مهم در منطقه شش، مدیریت آن حائز اهمیت است. مدیرکل دفتر شهردارتهران با اشاره به شاخص های خدمت رسانی در شهرداری گفت: مدیران در شهرداری به اندازه ۵ وزارتخانه در تعامل با مردم هستند و باید از این فرصت برای خدمت رسانی بهره برد. اسماعیلی فرد با بیان اینکه معدل عملکرد آقای بابایی خوب بوده است گفت: ایشان از مدیران شاخص شهرداری تهران بوده و خدمات ارزنده ای را برای شهروندان داشتند و از آقای دهداری پور نیز توقع همین عملکرد را داریم تا شاهد ارتقای شاخص های خدمت رسانی به شهروندان باشیم. مدیرکل دفتر شهردارتهران تاکید کرد:ارتقای رضایتمندی مردم مورد توجه مدیریت فعلی است. اسماعیلی فرد با اشاره به برند شهرداری تهران در عرصه های بین المللی تاکید کرد: باید از این برند برای ورود سرمایه گذارهای خارجی به پروژه های شهری استفاده کرد و به دنبال منابع جدید مالی بود. مدیرکل دفتر شهردارتهران با اشاره به برنامه پنج ساله سوم شهرداری تهران گفت: مدیران در مناطقه باید محور برنامه های خود را بر اساس برنامه پنج ساله سوم پیش ببرند.

 

موضوع غالب در منطقه شش موضوعات فرهنگی و اجتماعی خواهد بود

محمدرضا دهداری پور شهردار جدید منطقه شش نیز با بیان اینکه اصل رویکرد ما در منطقه شش همراهی با برنامه های شهردار تهران است گفت: اصول چهارگانه شهرداری در حوزه شفافیت، پاسخگویی، سلامت و مشارکت چهار اصل مورد نظر ما خواهد بود. دهداری پور با اشاره به شعار شهر زیست پذیر و شهروند مشارکت پذیر ادامه داد: موضوع غالب در منطقه شش موضوعات فرهنگی و اجتماعی خواهد بود و بحث نگهداشت شهر در فضاهای عمومی و فضاهای سبز به جدیت دنبال خواهد شد. به گفته شهردار جدید منطقه شش بحث حضور بانوان در فضاهای اجتماعی و جذب سرمایه گذار جدید نیز از موضوعات مهم کاری در منطقه خواهد بود. دهداری پور ضمن خدا قوت به بابایی و آرزوی توفیق روزافزون ادامه داد: امیدواریم از فرصتی که خداوند داده برای خدمت به مردم بهره برده تا عرصه برای فعالیت مدیر بعدی نیز به خوبی فراهم شود. در آیین تودیع و معرفه شهردار منطقه شش خانواده شهدا، ائمه جماعات و شورایاران محل به نمایندگی از مردم منطقه از خدمات ارزنده عظیم بابایی قدردانی کردند.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار