استقلال بیشترین تغییرات را در خط حمله خود برابر پیکان خواهد داشت.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۰۹:۲۶ کد خبر : 10230

به گزارش راه مردم

استقلال در اولین دیدار فصل جدید خود باید برابر پیکان به میدان برود تا فصل جدید رسما برای آبی ها آغاز شود. این دیدار در شرایطی برای استقلال برگزار می شود که آبی ها هنوز ترکیب اصلی خود را در اختیار ندارند و همچنان در انتظار اضافه شدن بازیکنان جدید هستند.
بیشترین تغییرات نسبت به فصل قبل در خط حمله استقلال است و فرشید اسماعیلی حالا تنها باقی مانده خط حمله پیشین آبی ها در این تیم است. اسماعیلی احتمالا با یک تغییر پست نسبت به فصل قبل به پست شماره ۱۰ باز خواهد گشت و به عنوان هافبک پشت مهاجم به میدان می رود.
شفر احتمالا در دو پست بال راست و چپ به بازیکنان جوان تر اعتماد خواهد کرد. اللهیار صیادمنش و رضا آذری دو بازیکنی هستند که در پیش فصل بیش از هر بازیکن دیگری در خط حمله به میدان رفتند و با توجه به غیبت قائدی شانس زیادی برای حضور در ترکیب دارند. البته این احتمال نیز وجود دارد که استقلال از خسرو حیدری در سمت راست خط حمله استفاده کند و این بازیکن را از ابتدا در ترکیب قرار دهد اما شفر در ترکیب ابتدایی دیدارهای دوستانه خود این انتخاب را انجام نداده است.
استقلال در نوک خط حمله نیز تنها دو بازیکن در اختیار دارد؛ سجاد آقایی و روح الله باقری که هر دو برای حضور در لیگ برتر کم تجربه هستند اما به نظر می رسد در این بین شانس باقری برای حضور در ترکیب آبی ها بیشتر از آقایی باشد.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار