اتلتیکومادرید برای جذب یکی دیگر از بازیکنان ملی‌پوش فرانسه که چند روز پیش جام جهانی را بالای سر برده‌ آماده می‌شود.

تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۰۸:۲۶ کد خبر : 10195

به گزارش راه مردم

اتلتیکومادرید تا همینجا دو بازیکن فرانسوی در ترکیب خود دارد که هفته‌ی گذشته جام جهانی را فتح کرده‌اند، لویس هرناندز مدافع و آنتوان گریزمان مهاجم.
اما تعداد فوتبالیست‌های فرانسوی قهرمان دنیای اتلتیکو در هفته‌های اخیر ممکن است بیشتر شود چرا که گفته شده تیم دیه‌گو سیمئونه قصد دارد مهاجم چلسی اولیویه ژیرو را هم جذب کند.
اسکای اسپرتز ایتالیا می‌گوید قهرمان فصل ۲۰۱۷/۲۰۱۸ لیگ اروپا بعد از آنکه نتوانست نیکولا کالینیچ را از ای‌سی میلان خریداری کند، توجهش را به جذب ژیروی ۳۱ساله معطوف کرده.
همین گزارش می‌گوید چلسی هم با اینکه ژیرو را در ژانویه‌ی همین سال میلادی با قراردادی ۱۸ میلیون پوندی از آرسنال خریداری کرده، برای فروش او ابراز آمادگی کرده.
گفته شده چلسی ترجیح می‌دهد ژیرو را به صورت کامل به اتلتیکو بفروشد ولی باشگاه اسپانیایی می‌گوید اگر بتواند یک فصل از او به عنوان بازیکن قرضی استفاده کند، راضی‌تر خواهد بود. نمایندگان دو باشگاه در لندن درباره‌ی این موضوع گفتگو کرده‌اند ولی اینکه آیا ژیرو برای انتقال به اسپانیا، بعد از مدتی چنین کوتاه در چلسی آماده است یا نه، هنوز مشخص نشده است.
از طرف دیگر ژیرو امروز اعلام کرد که به قولش وفادار می‌ماند و سرش را خواهد تراشید. ژیرو در جریان جام جهانی اعلام کرده بود که اگر خروس‌ها قهرمان دنیا شوند سرش را از ته خواهد تراشید. ژیرو گفت:” حرف مرد یکی است و من به حرفی که زده‌ام احترام می‌گذارم. فقط همسرم گفت این کار را به بعد از یکشنبه که قرار است غسل تعمید پسرم انجام شود موکول کنم. هوگو لوریس هم گفته مثل من این کار را می‌کند “.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار