سردار حسین عبدی فرمانده انتظامی استان اردبیل در گفت وگو با راه مردم خبر داد :

تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۷ کد خبر : 1845

سید مهدی شفیعی خبرنگار راه مردم ؛ سردار حسین عبدی فرمانده انتظامی استان اردبیل در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ما با اعلام اینکه استان اردبیل امن ترین استان برای گردشگران محسوب می شود اظهار داشت : استان اردبیل در سطح کشور یکی از استان های امن می باشد چراکه وجود مردمان مومن، متدین ونظارت اجتماعی بسیارقوی را در استان شاهد هستیم .

وی افزود: ما هیچ موضوع غیرامنیتی در سطح استان تا به امروز نداشته ایم و عزیزانی که به عنوان گردشگربه استان و شهرستان های اردبیل سفر می کنند در بوستان های تابعه با برپایی چادرهای مسافرتی در کنار خانواده های خودشان در کمال امنیت و آرامش به سیر و سفر خودشان ادامه می دهند .

سردار حسین عبدی خاطرنشان کرد : ما  در میان شهرستان های استان ، شهر گردشگری سرعین را داریم که خیابانها وکوچه های آن در ایام مختلف سال بخصوص تابستان مملو از مسافران و گردشگران است .

فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت : در دامنه طبیعت استان نیز ارتفاعات سبلان را داریم که از تمامی نقاط ایران و حتی خارج از کشور در کمال آرامش از جاذبه های دیدنی وگردشگری استفاده و به سیر و سیاحت ، کوهنوردی می پردازند .

وی یادآورشد :در میان شهرستان های گردشگری استان شهر مشگین شهر را داریم که روز به روز به شکر خدا در زمینه گردشگری رو به رونق است و جزوشهرستان های مسافرپذیر ما محاسبه می شود .

سردار حسین عبدی متذکر شد : از جمله جاذبه های طبیعی و مصنوعی را که در منطقه مشگین شهر داریم می توانیم به پل معلق ، تلکابین و …اشاره کرد که در این راستا هیچ گونه موضوع غیرو ضد امنیتی را در استان اردبیل تا اکنون شاهد نبوده ایم .

فرمانده انتظامی اردبیل افزود : ما به امروز در استان اردبیل شاهد سرقت های مسلحانه ، آدم ربایی ، گروگان گیری و مواردی که مربوط به جرائم خشن می باشد را نداشته و نداریم چراکه در زمینه جرائم عمومی نیز با کمترین موضوع به نسبت جمعیت استان و شهرستان ها مواجه بودیم  .

وی افزود :اینجانب جادارد از تمامی دستگاه  های اجراییاستان و شهرستان ها و بویژه مردم همه دست به ئست هم داده اند و به پلیس یاری می رسانند چراکه پلیس محل اعتماد مردم است و مردم هم اعتماد خوبی به پلیس در استان دارند .

این مقام مسئول یاد آورشد : سال گذشته دستگاه ها نظر سنجی داشتند و در بین ۲۴دستگاه اول کشور ما توانستیم رتبه ۴ را در میان استان های دیگر  به  خودمان اختصاص بدهیم ، در استان اردبیل نیز حائز رتبه دوم شدیم که بعد از معلمین و فرهنگیان پلیس جزو دستگاه هایی بود که بیشترین رضایتمندی و اعتماد مردم نسبت پلیس را کسب کرد .

وی در پایان خاطرنشان کرد : ماوظیفه می دانیم که همواره باید توقع و خواسته ها ومطالبات مردم را در حوزه پلیس برآورده کنیم و شماره ۱۱۰ برای فوریت های پلیسی آماده پاسخگویی و انجام وظیفه می باشد و فوریت ها را به نحو مطلوبی عملیاتی خواهیم کرد.

مطالب مرتبط

نظر شما

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار