رونمایی از طرح بحران‌یار در مدیریت بحران

اسماعیل نجار رییس سازمان مدیریت بحران کشور از شناسایی نیروهای مستقل و فعال در مدیریت بحران‌ها و فعالیتشان تحت عنوان بحران‌یار خبر داد.

۲۷۰ هزار میلیارد تسهیلات بانکی کجا رفت؟

در نیمه ابتدایی امسال بیش از ۲۷۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی در بیش از چهار میلیون فقره به بخش‌های مختلف اقتصادی پرداخت شده است.

تکمیل پوشش ۳G و۴G همراه‌اول در تمام شهرهای کشور

مدیرعامل همراه‌ اول گفت: پوشش شبکه نسل‌های سه و چهار همراه‌اول در تمام شهرهای کشور تا پایان سال جاری تکمیل می‌شود.

توقف عرضه ارز مبادلاتی به ایرلاین‌ها/ هزینه‌ها قابل تحمل نیست

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی از توقف عرضه ارز مبادلاتی به ایرلاین‌ها خبر داد.

توسعه‌ توان دفاع موشکی کشور تدوام خواهد یافت

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای با قدردانی از حمایت‌های آحاد مختلف مردم و مسوولین در پاسخ قاطع به اباطیل رییس جمهور آمریکا علیه این نهاد انقلابی، بر عزم و اراده خود در مبارزه بی‌امان با نظام سلطه و صهیونیسم و توسعه‌ توان دفاع موشکی کشور تاکید کرد.

عرضه دلار ارزان با ارائه کارت ملی در صرافی های مجاز تهران

دلار ۴۰۲۵ تومانی توسط صرافی های مجاز تهران با ارائه کارت ملی به ازای هر کارت ۵۰۰۰ دلار آغاز شد .

ممنوع‌التصویری نجفی شایعه بود؟

به دنبال اظهارات شهردار تهران درباره ممنوع‌التصویری در تلویزیون، برخی از شبکه‌های سیما بخش‌هایی از نشست خبری او را پوشش داده‌اند.

بخش‌هایی از نشست خبری محمد علی نجفی، شهردار تهران در روز دوشنبه (۲۴ مهر ماه) با وجود مطالبی که درباره ممنوع‌التصویری او از جمله در همان نشست مطرح می‌شد، در قالب برنامه «در شهر» شبکه تهران و خبر ۲۱ انعکاس یافت.

یک نماینده کرد عراق: مساله همه‌پرسی کردستان به واسطه قاسم سلیمانی لغو شد

یک نماینده کرد اعلام کرد که با میانجیگری قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس پاسداران ایران مساله همه پرسی اقلیم کردستان خاتمه یافت.

گزارش راه مردم و مصاحبه با استاندار خوزستان در خصوص موسسات منحله وحدت و افضل توس :

در مرداد ماه بود كه اطلاعیه ای از سوی بانک مرکزی اعلام شد و بانک آینده و موسسه اعتباری ملل جوابگوی مال باختگان موسسه وحدت (آرمان ) و افضل توس شدند ، طبیعی است که بانک مرکزی با توجه به شرایط نه چندان مناسب اقتصادی فعلی کشور به تنهایی نمی توانست که خسارت های مالی تقریبا کلان که توسط صندوق های پولی غیر مجاز به سپرده گذاران وارد شده را پرداخت نماید ، که یکی از بهترین و مطمئن ترین روشها کمک گرفتن از بانکها و موسسات اعتباري مجاز نزد بانک مرکزی است .حکایت تعاونی هاي غیرمجاز منحله اي مانند افضل توس ، وحدت (آرمان) نیز غصه دردناکی چون کاسپین و ثامن دارد و شاید فقط با این تفاوت که بسیاری از مالباختگان در استان های محروم و کمتر توسعه یافته ای چون لرستان و خوزستان به سر می برند و طبیعتا فشار مالی وارد آمده به آنان به مراتب بیشتر از ساکنان پایتخت که با وضعیتی مشابه روبرو هستند ، می باشد.

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار