اتمام لوله گذاری گاز بخش لاریجان و چهاربانده کردن محور هراز تا پایان سال

نماینده مردم آمل در مجلس گفت: اتمام لوله گذاری گاز بخش لاریجان و چهاربانده کردن محور هراز تا پایان سال جاری صورت می گیرد.

تیراندازی در مراسم فاتحه‌خوانی در هفتکل ۴ زخمی برجا گذاشت

رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی خوزستان از مصدوم شدن ۴ نفر بر اثر تیراندازی در مراسم فاتحه‌خوانی در هفتکل خبرداد.

برگی تازه از جنایات ائتلاف سعودی در حق کودکان یمنی

شریه فارین پالیسی از گزارش محرمانه سازمان ملل پرده برداشت که مربوط به نقض جدی حقوق بشر از سوی ائتلاف عربستان از طریق کشتار کودکان یمنی بود؛ مساله‌ای که نام ائتلاف را در معرض قرار گرفتن در لیست سیاه کشورهای قاتل کودکان قرار می‌دهد و موجب شده برای ممانعت از انتشار این گزارش دست به دامن آمریکا شود.

به جای ایجاد نیروگاه می‌توان مصرف برق را مدیریت کرد

معاون هماهنگی توزیع توانیر گفت: به جای احداث نیروگاه و شبکه می‌توانیم با مدیریت مناسب روی پیک مصرف، بخشی از کمبود برق کشور را مرتفع کنیم.

تغییر نام بزرگراه نیایش به آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، روز جمعه

رئیس مرکز اطلاع رسانی شهرداری تهران از برگزاری مراسم نامگذاری اتوبانی به نام آیت الله هاشمی رفسنجانی در روز جمعه خبر داد.

توضیحات معاون قالیباف در مورد تذکرات اعضای شورای شهر

معاون برنامه‌ریزی و امور شوراهای شهر تهران به تذکرات اعضای شورای شهر پاسخ داد.

روحانی: زنگنه با تخصصش ایران را در حوزه گاز خودکفا کرد

رئیس‌جمهور گفت: دیدیم که با قطع گاز وراداتی از سوی خارج ما به مشکل برنخوردیم. زنگنه در این حوزه اقدامات موثری داشته است.

وعده‌ها رنگ باختند/ از دستور فوری وزیر خبری نیست!

بعد از انفجار معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر بازار وعده‌ها داغ بود، اما اکنون بعد از گذشت سه ماه و قربانی شدن ۴۴ نفر نه تنها گزارشی از علت حادثه منتشر نشده است، بلکه کسی هم زیر بار پرداخت دیه همه قربانیان این حادثه دلخراش نمی‌رود.

سیاست اصولی ایران توسعه و ارتقای روابط استراتژیک با همسایگان به ویژه روسیه است

رییس جمهوری اسلامی ایران در تماس تلفنی با «ولادیمیر پوتین» رییس جمهور فدراسیون روسیه، با اشاره به روابط و همکاری های خوب و دوستانه دو کشور بر ضرورت توسعه، تقویت و تحکیم همه جانبه مناسبات تهران-مسکو تاکید کرد.

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار