حسینی: نظارت‌ها بر هزینه‌کرد بودجه در چارچوب قانون انجام می‌شود

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ضمن تشریح روند نظارتی دولت بر روند هزینه‌کرد بودجه گفت: از سوی دولت ذیحساب و سازمان برنامه و بودجه بر هزینه‌کرد بودجه نظارت دارند.

ابوترابی: نظر مجلس غیرقانونی بودن برگزاری انتخابات شورایاری‌ها است

یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی گفت که بخشی از مجلس شورای اسلامی هم با نظر سازمان بازرسی مبنی بر غیرقانونی بودن انتخابات شورایاری‌ها موافق است.

باستانی تشریح کرد: واگذاری سهام دولتی خودروسازان؛ عامل سقوط یا باعث پیشرفت

مصوبه هیات عالی واگذاری به ریاست وزیر امور اقتصادی و دارایی حکایت از جدی‌تر شدن تصمیم دولت برای واگذاری باقی مانده سهامش در ۱۸ شرکت دولتی فعال در بورس دارد. از جمله این شرکت‌ها ایران‌خودرو و سایپاست که سهام دولت در ایران‌خودرو ۱۳ درصد و در سایپا ۱۷.۳ درصد است. براساس اعلام اولیه وزرای صنعت، معدن و تجارت و امور اقتصادی و دارایی این سهام از طریق بورس و به صورت بلوکی حداکثر تا پایان سال ۱۳۹۹ واگذار خواهد شد.

محمودی شاه‌نشین: برگزاری انتخابات شورایاری‌ها منع قانونی ندارد

یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با تاکید بر این‌که «شورایاری‌ها نقش مشورتی دارند»، گفت: برگزاری انتخابات شورایاری‌ها منع قانونی ندارد مگر آنکه انتخابات هزینه‌بر باشد و شهرداری و شورا منابع تامین هزینه آن را در نظر نگرفته باشند.

بازدید واعظی از بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ /تاکید بر حمایت دولت از کسب و کارهای اینترنتی و استارت آپ‌ها

رییس دفتر رییس جمهور روز جمعه از نخستین نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید و بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران بازدید کرد و از نزدیک با تولیدکنندگان و فعالان کسب و کارهای نوپا به گفت‌وگو پرداخت.

مشاور روحانی: ظریف بیشتر از ترامپ قدرت تصمیم‌گیری دارد

مشاور رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: ظریف بیشتر از رئیس‌جمهور آمریکا از قدرت تصمیم‌گیری برخوردار است.

تحلیل مبلغ از احتمال ایجاد «جریان سوم سیاسی» در انتخابات پیش‌رو

یک فعال سیاسی خاطرشان کرد که ایجاد جریان سوم سیاسی در انتخابات پیش‌رو امکان‌پذیر نیست.

یک حقوقدان: با ممنوعیت بیت کوین مشکلات کشور حل نمی‌شود

یک حقوقدان با بیان اینکه در حال حاضر هر بیت کوین حدود ۱۴۸ میلیون تومان قیمت دارد که مبلغ بسیار بالایی بوده و می‌تواند راهی برای تولید ارز برای کشور محسوب شود، گفت: باید قوانین مشخص برای بیت کوین گذاشت. با ممنوع و محدود کردن توسعه به وجود نمی‌آید و مشکلات کشور نیز حل نخواهد شد.

کشتی انگلیسی توقیف شده، اصل عبور بی ضرر در تنگه هرمز را رعایت نکرد

یک مقام مطلع در سازمان بنادر و دریانوردی می‌گوید نفتکش انگلیسی استینا ایمپرو به علت عدم رعایت قوانین بین‌المللی در انتخاب مسیر ورود به تنگه هرمز و به خطر انداختن امنیت تردد کشتیرانی و همچنین برخی تخلفات دیگر با درخواست این سازمان به سمت آب‌های ایران هدایت شده است.

تندیس زرین سرآمدی به روابط عمومی همراه اول رسید

در هشتمین دوره آيين تقدير از سرآمدان روابط عمومی ايران، «روابط عمومی همراه اول» به عنوان تنها سرآمد هشت ستاره، موفق به دریافت تنديس زرين شد.

ای کاش وزیر جهاد بودیم!!

راه مردم؛کوهها، مراتع، منابع طبیعی، جنگل ها، دریاها و بالاخره همه مزارع و کشتزارها و دامپروریها که بخش اعظمی از فضای جغرافیایی کشور محسوب میشوند؛در حوزه فعالیت جهاد کشاورزی قرار دارند.امروز کمتر کسیاست که خبری از کوه خواری، زمین خواری، جنگل خواری، دریا خواری و … نشنیده باشد و از آن خبرها که بیانگر چپاول و غارت بیت المال است، رنجیده خاطر نشده باشد.همچنین در حوزه اشتغال و تولید نیز این روزها بیشتر از هر زمان دیگری شاهد هجوم بیکاران و جستجوی کار توسط آنها هستیم.

دسترسی سریع به آرشیو روزنامه

  • دسترسی سریع

  • پربازدید ترین ها

    آخرین اخبار